DZIAŁKA
na
SPRZEDAŻ
230 000 PLN
264,37 PLN/m2
GŁOGOCZÓW
Opis
Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 8.7 ar, zlokalizowana w Głogoczowie (gm. Myślenice).

Działka jest położona w niezwykle uroczym miejscu w otoczeniu lasu i bujnej zieleni, gdzie obecnie w bezpośrednim sąsiedztwie brak gęstej zabudowy, dzięki czemu można się cieszyć rozległą przestrzenią. Miejsce ciche i spokojne z dala od jakiejkolwiek uciążliwej infrastruktury.

Łącznie są do sprzedaży trzy działki o powierzchniach: 8.7 ar, 8 ar i 8 ar, każda w cenie 230 000 PLN. Działki są bezpośrednio obok siebie, więc jeżeli ktoś chciałby kupić większą powierzchnię to istnieje taka możliwość. To również fajne rozwiązanie, np. dla dwóch / trzech zaprzyjaźnionych rodzin, które poszukują działek obok siebie i docelowo chcieliby mieszkać w bezpośrednim sąsiedztwie.

Jest to również ciekawy teren pod inwestycję deweloperską, wolnostojącą lub bliźniaczą, gdzie łącznie do zagospodarowania jest powierzchnia ok. 25 arów. Plusem dla inwestora jest to, że układ działek nie wymaga wydzielania wew. drogi dojazdowej do poszczególnych domów.

Teren jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem M28 - tereny z podstawowym przeznaczeniem dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zagrodowej z dopuszczeniem funkcji uzupełniającej, którą stanowią nieuciążliwe usługi publiczne i komercyjne. Zabudowa mieszkaniowa może być realizowana w postaci budynków wolnostojących lub bliźniaczych.

Wskaźnik intensywności zabudowy dla zabudowy wolnostojącej nie większy od 0,3 liczony w granicach działki.

Maksymalna wysokość budynków mierzona po stronie dostokowej (tj. przy ścianie postawionej na wyższej rzędnej) od poziomu terenu do kalenicy wynosi 9,0 m.

Wymagany kształt dachów – dachy symetryczne dwu- lub wielospadowe, kalenicowe o nachyleniu połaci dachowych pod kątem 35o – 40o. Preferowane pokrycia dachowe – ceramiczne w naturalnym dla ceramiki kolorze.

Działki niemalże płaskie w ekspozycji południowo - zachodniej z szerokim 5-metrowym dojazdem, świeżo wykonaną drogą.

Przedmiotowa działka o pow. 8.7 ar ma wymiary: 22.5 m szer. x 40 m dł.

Media: prąd na działce, kanalizacja miejska w drodze, do której przylegają działki, woda w bezpośrednim sąsiedztwie, wydane aktualne warunki przyłączeniowe na gaz.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania szczegółowych informacji:

Radosław Szoja
tel.: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-535 Kraków, ul. Krakusa 11
Telefon: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl
Nr licencji: 22912
Szczegóły oferty

Cena230 000 PLN

Przeznaczenie działkiBudowlana

Powierzchnia działki8,70 A

Ukształtowanie działkiPłaska

Kształt działkiProstokąt

PrądTak

GazTak

Dostępne w okolicySklep, Przychodnia lekarska, Kościół, Apteka, Plac zabaw, Hala sportowa, Przedszkole, Las, Restauracja, Szkoła