Wieliczka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
320 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
34
Powierzchnia działki
10,60 A
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce

Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 10.6 ar, zlokalizowana w południowej części Wieliczki, w rejonie gdzie znajdują się wyłącznie domy jednorodzinne.

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN - którego podstawowym przeznaczeniem jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym, bliźniaczym i szeregowym, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe. Łączna powierzchnia zabudowy działki budowlanej nie może przekroczyć 40% a powierzchnia terenu biologicznie czynnego nie może być niższa niż 40%. Maksymalna wysokość dla budynków mieszkalnych, gospodarczych i usługowych, wynosi 11 m.

Działka jest ustawna, kształtem zbliżona do kwadratu i ma wymiary: 30 m szer. x 34 m dł. Teren jest bardzo delikatnie pochylony w kierunku północnym, natomiast dom można idealnie usytuować w ekspozycji zachodniej.
Działka jest w pełni uzbrojona, tj. na działce skrzynka z podpiętym gazem, skrzynka z podpiętym prądem oraz woda miejska na działce, do tego wykonana przydomowa, ekologiczna oczyszczalnia.

Na działce znajduje się domek o pow. ok. 35 m2, w którym jest: łazienka, aneks kuchenny i otwarta przestrzeń oraz stryszek. Dom wybudowany w technologii murowanej, na dachu blacha a w oknach rolety zew. Dom posiada nadany numer porządkowy. Dom jest usytuowany w bocznej części działki, co sprawia że gdyby ktoś chciał go zostawić i wybudować nowy, docelowy dom to bez problemu zmieści się on na działce.

Na aktualnych mapach planu zagospodarowania przestrzennego jest wrysowana droga wewnętrzna, która gdyby była realizowana to zabierze część działki, tj. gmina będzie musiała tą część wykupić od aktualnego właściciela działki. Powierzchnia działki z uwzględnieniem drogi wynosi 8.2 ar. Obecnie drogi nie ma i prawdopodobnie nigdy nie powstanie.

Działka znajduje się w spokojnym miejscu, z dala od miejskiego hałasu, a bezpośrednie sąsiedztwo to wyłącznie domy jednorodzinne.

Do przystanku autobusowego ok. 10 min. pieszo, do sklepu ogólnospożywczego ok. 15 min., w bliskiej odległości: przedszkole, szkoła podstawowa, kościół, etc.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania szczegółowych informacji:

Opiekun ofert:
Radosław Szoja
tel.: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
Biuro tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3.5
  • Dostępne w okolicy: Fitnes, Bank, Przedszkole, Szpital, Restauracja, Szkoła, Plac zabaw, Hala sportowa, Las, Park, Komenda policji, Apteka, Kościół, Bar, Przychodnia lekarska, Bazarek, Sklep
  • Droga dojazdowa: Żwirowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Panorama miasta, Podwórko, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej