Kobylany

ul. Spacerowa

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 391 000 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Powierzchnia działki
107 A
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Bezpośrednio na działce
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki rolnej o pow. 1.07 ha, położonej w Kobylanach (Gmina Zabierzów). Działka obecnie ma status rolnej, ale w kolejnym planie na przestrzeni kilku lat zmieni się na tereny budowlane, tak jak działki z nią sąsiadujące. Idealnie nadaje się pod inwestycję i lokatę kapitału.
Nieruchomość po zmianie planu będzie można podzielić na 8a działki. Działka leży bezpośrednio przy drodze gminnej asfaltowej. Do granicy działki doprowadzona jest woda i kanalizacja. Przy działce znajduje się prąd i światłowód. Gaz również leży w drodze gminnej przy działce. Nieruchomość dodatkowo ma zapewnione służebności przeprowadzenia wszelkich mediów od drugiej strony, gdzie aktualnie buduje się osiedle domów wolnostojących. 

LOKALIZACJA:
Działka usytuowana w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej i spokojnej okolicy. W odległości 1500m znajduje się szkoła podstawowa i sklep spożywczy. W pobliżu wejście do Doliny Będkowskiej i Kobylańskiej oraz dużo innych atrakcji przyrodniczych. Dojazd do Krakowa zajmuje 25 min.

Biuro pobiera wynagrodzenie od kupującego.
Oferta na wyłączność!

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów.

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Przedszkole, Kościół, Las, Park, Zabudowa niska, Szkoła
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Katarzyna Sonik

Katarzyna Sonik

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 506 260 502
E-mail:
kasia@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej