Kraków

Kraków-Podgórze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
17
Długość działki (mb.)
86
Powierzchnia działki
12,50 A
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Do sprzedaży ładna działka budowlano - rolna o pow. 12.5 ar z prawomocnym pozwoleniem na budowę domu, zlokalizowana w willowej dzielnicy Krakowa - Swoszowicach / Wróblowicach.

Teren budowlany działki to ok. 8.4 ar a pozostała część to tereny rolnicze, które w żaden sposób nie kolidują z optymalnym ustawieniem domu, ponieważ stanowią tylną część działki, gdzie jest część ogrodowa.

Działka znajduje się w bardzo spokojnym miejscu w sąsiedztwie wyłącznie nowych domów jednorodzinnych i otoczeniu pięknej i bujnej zieleni. Położenie działki sprawia, że po wybudowaniu domu, powstaje ładny, klimatyczny ogród z zachowaniem prywatności w stosunku do sąsiadów.

Dla działki jest wydane prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego o wyjątkowo nowoczesnej bryle, która jest prezentowana w galerii niniejszego ogłoszenia wraz z rzutami poszczególnych kondygnacji. Jest to indywidualny projekt domu, który został stricte stworzony pod ukształtowanie i wymiary działki, charakteryzują go duże, otwarte przestrzenie oraz spore przeszklenia, dzięki którym wewnętrzne powierzchnie użytkowe są dobrze doświetlone. Dom ma pow. użytkową 150 m2.

W związku z tym, że działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej to nie ma konieczności korzystania z wydanego pozwolenia na budowę prezentowanego domu, można wykonać dowolny projekt zastępczy, zgodny z wytycznymi obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.

Zgodnie z planem zabudowę mieszkaniową można realizować w postawi domów wolnostojących i bliźniaczych, zakaz zabudowy szeregowej.

Wskaźnik wielkości powierzchni zabudowy na działce budowlanej nie może przekroczyć wartości 0.25 na działkach o pow. 6 ar i większych.

Maksymalna wysokość dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych wynosi 10 m.

Działka jest położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej, ma wymiary: 17 m szer. x 86 m dł. i jest uzbrojona w gaz, wodę oraz prąd. Obecnie brak dostępu do kanalizacji miejskiej.

Teren w ekspozycji południowo - zachodniej.

Położenie działki względem niezbędnej infrastruktury, tj. przystanek autobusowy, sklepy spożywcze, szkoła, przedszkole i inne punkty handlowo - usługowe codziennego użytku, jest bardzo dobre, wszędzie w krótkim czasie można dotrzeć pieszo.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Radosław Szoja
mobile: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Kościół, Park, Plac zabaw, Przedszkole, Las, Centrum handlowe, Szkoła, Bank, Restauracja, Fitnes, Sklep, Przychodnia lekarska, Bar, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej