Kraków

Kraków-Podgórze, ul. Mirosława Krzyżańskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
550 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
26.6
Długość działki (mb.)
52.5
Powierzchnia działki
12,50 A
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 12.46 ar, zlokalizowana w spokojnym miejscu z ładną panoramą na okolicę, znajdująca się w południowej części Krakowa - Wróblowicach.

Działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, z dopuszczalną zabudową w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym (zakaz zabudowy szeregowej). Istnieje również możliwość wydzielenia lokalu usługowego w obrębie budynku mieszkalnego. Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy na działce budowlanej wynosi 25% a maksymalna wysokość budynków mieszkalnych nie może przekraczać 10 m.

Na działkę jest wydane prawomocne pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego, wolnostojącego z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Pow. całkowita domu wynosi 151.3 m2 a użytkowa 108.42 m2 (bez garażu) - rzuty parteru i poddasza dostępne w galerii.

W związku z tym, że działka jest objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, jako budowlana to nie ma konieczności realizowania wydanego pozwolenia na budowę. Można procedować pozwolenie na budowę, na dowolny projekt zgodny z wytycznymi obowiązującego planu zagospodarowania przestrzennego.

Działka ma kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach: 26.6 m szer. x 52.5 m dł. i jest w ekspozycji południowo - zachodniej, co jest gwarantem świetnego nasłonecznienia ogrodu. Media: prąd, woda i gaz są w drodze, do której bezpośrednio działka przylega.

W bezpośrednim sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej (autobus) oraz pozostałej infrastruktury, tj. sklepów, szkoły, przedszkola, restauracji i innych punktów handlowo - usługowych.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Opiekun oferty:
Radosław Szoja
mobile: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 11
  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Centrum handlowe, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park, Restauracja, Bank, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Bar
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Las, Inne budynki, Podwórko, Pola

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej