Skawina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
500 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
41
Długość działki (mb.)
47
Powierzchnia działki
19,80 A
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 19.8 ar, zlokalizowana w uroczym miejscu w Skawinie.

Działka znajduje się 1km od ścisłego centrum Skawiny (ok. 15 min. pieszo) w ładnym miejscu. Na działce znajdują się piękne duże "choiny" oraz częściowo drzewka owocowe, które można wyciąć bez dodatkowych pozwoleń. Usytuowania działki względem sąsiednich terenów oraz istniejące zadrzewienie, pozwalają na zachowanie prywatności.

Teren jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN, którego podstawowym przeznaczeniem jest: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna: wolnostojąca, bliźniacza i szeregowa z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe. Wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 60% a powierzchnia biologicznie czynna nie może być niższa niż 20%. Maksymalna wysokość budynków mieszkaniowych i usługowych wynosi 12 m.

Bardzo dobre wskaźniki planu zagospodarowania przestrzennego, pod kątem inwestycji deweloperskiej, do tego na całej długości jednego z boków przebiega droga gminna.

Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach: 41 m szer. x 47 m dł.
Teren płaski, dający możliwość ustawienia domu w ekspozycji południowo - zachodniej.
Media: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja miejska ok. 30 m od działki.

Działka zlokalizowana w świetnym miejscu, min. pod kątem dostępnej, wszelkiej infrastruktury. W promieniu kilkunastu minut pieszo: szkoła podstawowa, przedszkola, Centrum Zakupowe JAN, przystanki autobusowe i wszelkie punkty handlowo-usługowe, użytku codziennego.
A bliskość Parku Miejskiego sprawia, że mamy szybki dostęp do pięknych terenów, gdzie można spacerować, jeździć rowerem czy korzystać z siłowni na świeżym powietrzu.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania szczegółowych informacji:

Radosław Szoja
tel.: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
Biuro tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Przychodnia lekarska, Apteka, Bazarek, Żłobek, Sklep, Plac zabaw, Hala sportowa, Kościół, Bar, Szkoła, Przedszkole, Las, Park, Bank, Basen, Restauracja, Centrum handlowe, Fitnes
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Las, Park/skwer, Podwórko

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej