Libertów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
640 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
52
Powierzchnia działki
20 A
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze

Opis nieruchomości

Do sprzedaży piękna widokowa działka budowlana o powierzchni 20 a, położona w Libertowie, w rejonie Zakopianki. Działka jest CICHA, a w jej krańcu starodrzew.
Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MU1 - tereny mieszkaniowo - usługowe z możliwą zabudową w układzie wolnostojącym i bliźniaczym. Maksymalna wysokość budynków mieszkalnych i mieszkaniowo - usługowych nie może przekroczyć 9.5 m a wskaźnik intensywności zabudowy nie może przekraczać 45%.

Działka posiada gminny dojazd asfaltowy, później udział w działce drogowej. Teren jest delikatnie pochylony w ekspozycji południowej w kształcie prostokąta. Media: prąd, woda i gaz znajdują się w sąsiedztwie. Możliwość kanalizacji.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki i uzyskania wszelkich szczegółów:

Opiekun oferty:
Dominika Matusiak
mobile: +48 516 255 884
e-mail: biuro@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1

Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Szkoła, Przedszkole, Sklep, Przychodnia lekarska, Apteka, Las, Park, Plac zabaw, Kościół
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki, Las

Mapa

Kontakt

Dominika Matusiak

Dominika Matusiak

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 257 003
E-mail:
biuro@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej