Głogoczów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
330 000 PLN
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
38
Długość działki (mb.)
136
Powierzchnia działki
60 A
Ukształtowanie działki
Zróżnicowana
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlano - rolna o pow. 60 ar, z pięknym widokiem na góry i okolicę, położona w Głogoczowie.

Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem M i RP, gdzie symbol M oznacza tereny dla zabudowy mieszkaniowej i zagrodowej z możliwą zabudową wolnostojącą i bliźniaczą a symbol RP oznacza tereny użytków rolnych z możliwą zabudową zagrodową.

Teren budowlany stanowi ok. 12 ar i ma wymiary: 38 m szer. x 41 m dł. Dojazd do działki gminną drogą asfaltową. Media: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja miejska w odległości ok. 40 m. Teren zróżnicowany, bardzo dobrze nasłoneczniony.

Działka znajduje się w malowniczym miejscu, otoczona naturalną przyrodą, gdzie panuje totalna cisza i spokój. Dookoła brak gęstej zabudowy i do tego duża powierzchnia działki, pozwolą zachować prywatność i intymność po wybudowaniu wymarzonego domu. Idealne miejsce dla szukających odskoczni od codziennej gonitwy i miejskiego zgiełku w otoczeniu natury.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Opiekun oferty:
Radosław Szoja
mobile: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Plac zabaw, Apteka, Kościół, Przychodnia lekarska, Sklep, Szkoła, Restauracja, Las, Przedszkole, Góry, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Pola, Góry, Las

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej