Skawina

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
290 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23.5
Długość działki (mb.)
32
Powierzchnia działki
7,50 A
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ogrodzenie
Mieszane

Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana o pow. 7.5 ar, zlokalizowana w miejscowości Kopanka tuż przy granicy ze Skawiną, w rejonie ul. Podbory.

Działka w całości objęta aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczalną zabudową w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym, istnieje również możliwość wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe. Zgodnie z planem wskaźnik powierzchni zabudowy nie może przekroczyć 55% a wskaźnik terenu biologicznie czynnego nie może być niższy niż 25%. Maksymalna wysokość budynków dla zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wynosi 12 m.

Działka jest płaska o wymiarach: 23.5m szer. x 32m dł. w całości ogrodzona z szeroką, przesuwną bramą wjazdową, sterowaną na pilota. Na działce znajduje się skrzynka z podłączonym prądem, woda również doprowadzona do działki a gaz i kanalizacja miejska są bezpośrednio przy samej działce. Na działce wykonany drenaż (odwodnienie) całego terenu.

Na działce jest również budynek wolnostojący o pow. ok. 30 m2, w którym znajduje się garaż z segmentową bramą sterowaną na pilota oraz część gospodarcza.

Działka jest doskonale przygotowana pod budowę, jedynie pozostaje wybudować na niej wymarzony dom. Jest zlokalizowana wśród innych domów jednorodzinnych w spokojnym miejscu.

Działka znajduje się w bardzo dobrym miejscu pod kątem wszelkiej infrastruktury, tj. sklepy spożywcze i przystanki autobusowe ok. 3-4 min. pieszo, szkoła podstawowa ok. 7 min. pieszo. Dojazd do obwodnicy Skawiny zajmuje ok. 2 min. autem, dobry i szybki dojazd do Krakowa.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania szczegółowych informacji:

Opiekun ofert:
Radosław Szoja
tel.: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
Biuro tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Bank, Przedszkole, Szkoła, Park, Las, Plac zabaw, Basen, Kościół, Hala sportowa, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Inne budynki, Podwórko

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej