Kraków

ul. Stefana Jaracza

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
849 000 PLN
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
6
Rok budowy
1998
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Powierzchnia
90 m2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu usługowego o pow. 89,90 m2, zlokalizowany w budynku mieszkaniowo - usługowym w okolicy ul. Jaracza na krakowskim Żabińcu.

Lokal znajduje się na dużym osiedlu mieszkalnym z parkingami, usługami i sklepami w pobliżu. Lokal posiada na całej ścianie witryny, bezpośrednie, indywidualne wejście z zewnątrz (od strony parkingu).

Nieruchomość idealnie nadaje się na: gabinet stomatologiczny, gabinet odnowy biologicznej, salon masażu, salon fryzjerski, sklep, biura.
Ze względu na dużą ilość otaczających osiedli mieszkaniowych w lokalu na pewno znajdą zastosowanie wszelkiego rodzaju usługi użytku codziennego.

Lokal składa się z dużej przestrzeni Open Space, łazienki, korytarza i pomieszczenia socjalnego. Lokal jest w stanie do remontu. Wymieniona jest instalacja elektryczna na nową. Wszystkie media miejskie: centralne ogrzewanie, ciepła i zimna woda. Czynsz wraz z zaliczkami na media wynosi 490 zł dodatkowo płatny prąd.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji lokalu oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Opiekun oferty:
Katarzyna Sonik
mobile: +48 506 260 502
e-mail: kasia@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 3
  • Typ ulicy/drogi: Osiedlowa
  • Komunikacja: Autobus

Mapa

Kontakt

Katarzyna Sonik

Katarzyna Sonik

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 506 260 502
E-mail:
kasia@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej