Kraków

Kraków-Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Rok budowy
2020
Przeznaczenie
Biurowe
Powierzchnia
27 m2
Stan budynku
Idealny

Opis nieruchomości

Podnajmę miejsce do pracy w biurze o pow. 27 m2, znajdującym się przy ul. Krakusa na Starym Podgórzu w Krakowie.

Biuro znajduje się na parterze klimatycznego, odrestaurowanego biurowca przy ul. Krakusa w Krakowie. 2 przeszklone wejścia. Dostępność do budynku 24 godz. na dobę, 7 dni w tygodniu, recepcja 24h.

Biuro jest w pełni wyposażone: stół do pracy dla 4 osób, wygodne krzesła obrotowe, szafa na dokumenty i ubrania, drukarka kolorowa ze skanerem, stół dla gości, aneks kuchenny w pełni wyposażony: czajnik, ekspres automatyczny, szklanki, kubki, filiżanki, naczynia, sztućce. W biurze znajdują się 4 miejsca do pracy.  Obecnie pracują tu 2 osoby, do wynajęcia są 2 miejsca każde w cenie po 900 zł netto + 23% VAT. W cenie czynsz wraz z mediami, łącze internetowe (światłowód), kawa, herbata, tonery, papier do drukarki itp. Miejsce idealnie nadaje się dla np. architekta, projektanta wnętrze, lub innej cichej pracy biurowej. Parking na całą strefę Starego Podgórza 150 zł/m-c. 

Mapa

Kontakt

Karolina Orawin

Karolina Orawin

Asystentka biura

Telefon:
+48 516 257 003
E-mail:
biuro@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej