Kłyżów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
309 000 PLN
Przeznaczenie działki
Rolna
Powierzchnia działki
55,45 A
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży bardzo ładna działka o pow. 55.45 ar, zlokalizowana w miejscowości Kłyżów - Krzaki przy ul. Polnej.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!

Działka znajduje się w niezwykle uroczym miejscu, jest z dwóch stron otoczona lasem, co sprawia że jest to bardzo klimatyczne miejsce, pozwalające na zachowanie prywatności w otoczeniu bujnej przyrody. Brak gęstej zabudowy w bezpośrednim sąsiedztwie oraz jakiejkolwiek uciążliwej infrastruktury, sprawia że panuje tu cisza i spokój. Dodatkowym atutem jest południowa ekspozycja, gwarantująca doskonałe nasłonecznienie a tym samym naturalne docieplenie domu w okresie jesienno - zimowym.

Jest to idealne miejsce pod wymarzoną rezydencję z pięknym ogrodem, dającym nieograniczone możliwości aranżacyjne, tj. boiska sportowe, korty tenisowe, basen, miejsce na ognisko, grilla, itp.

Do działki jest bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową, która biegnie wzdłuż jej najdłuższego boku, co sprawia że to również świetny temat pod kątem inwestycji deweloperskiej. Takie usytuowanie względem drogi publicznej, zdecydowanie ułatwia przyszły podział działki.

Działka aktualnie jest sklasyfikowana jako LZR - grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych, natomiast bez żadnych problemów są wydawane WZiZT pod zabudowę jednorodzinną. Właściciel działki pomoże zainteresowanym kupnem osobom w szybkim uzyskaniu Warunków Zabudowy i Zagospodarowania Terenu.

Działka jest obecnie porośnięta drzewkami i krzewami typu "samosiejki", natomiast w momencie przekazania nieruchomości, będzie ona w całości wykarczowana, oczywiście jeżeli przyszły właściciel będzie sobie tego życzył.

Teren bardzo dobrze ustawny, kształtem zbliżony do prostokąta o wymiarach: 67 m szer. x 88 m dł., lekko nachylony na południe.

Media: prąd oraz woda miejska w bezpośrednim sąsiedztwie, brak gazu i kanalizacji miejskiej.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Radosław Szoja
mobile: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-535 Kraków, ul. Krakusa 11
Telefon: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl
Nr licencji: 22912

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej