Golkowice

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
420 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
24.5
Długość działki (mb.)
37.5
Powierzchnia działki
9,30 A
Ukształtowanie działki
Lekko nachylona
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak

Opis nieruchomości

Do sprzedaży ładna działka budowlana o pow. 9.3 ar, zlokalizowana tuż za południową granicą Krakowa w miejscowości Golkowice (gm. Wieliczka).

Działka jest położona na lekkim wzniesieniu z przyjemną dla oka panoramą na okolicę.

Teren jest objęty aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego pod symbolem MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca i bliźniacza, z możliwością wydzielenia w budynku mieszkalnym lokalu na cele usługowe.

Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przekroczyć 30% pow. terenu budowlanego.

Wskaźnik terenu biologicznie czynnego, nie może być niższy niż 70%.

Wysokość budynków nie może przekraczać:
- 11 m dla budynków mieszkalnych, gospodarczych, usługowych i inwentarskich;
- 5 m dla budynków garażowych;

Dla budynków mieszkalnych jednorodzinnych, budynków mieszkalnych w zabudowie zagrodowej oraz budynków usługowych należy stosować dachy dwuspadowe i wielospadowe, o nachyleniu połaci od 35 ̊ do 45 ̊.

Bezpośredni dojazd do działki drogą utwardzoną, teren w większości płaski (jej tylna część jest lekko pochylona), o wymiarach: 24.5 m szer. x 37.5 m dł. media: prąd, woda oraz gaz są bezpośrednio przy działce. Obecnie brak kanalizacji miejskiej, natomiast jej rozbudowa została zaplanowana na 2023 r.
W sąsiedztwie powstają nowe domy jednorodzinne. Miejsce spokojne, ciche, oddalone od głównych dróg generujących duży hałas.

Dobre położenie działki, nie mal na granicy z Krakowem, daje również dobry dostęp do niezbędnej infrastruktury, tj. przystanki autobusowe, szkoła podstawowa, przedszkole, sklepy ogólnospożywcze, kościół, itp. - w zasięgu kilku minut pieszo.

Samochodem bardzo szybko można się dostać do: Centrum Handlowego Swoszowice, CH Zakopianka, CH Bonarka, obwodnicy A4 czy Wieliczki.

Zapraszam do kontaktu w celu prezentacji działki oraz uzyskania wszelkich szczegółów:

Radosław Szoja
mobile: +48 516 355 990
e-mail: radek@drhn.pl

Dr House Nieruchomości Sp. z o.o.
30-392 Kraków, ul. Dr Jana Piltza 21/1
Nr licencji: 22912
tel.: +48 516 257 003
e-mail: biuro@drhn.pl, www.drhn.pl

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Las, Przedszkole, Szkoła, Restauracja, Przychodnia lekarska, Sklep, Apteka, Bar, Kościół, Hala sportowa, Plac zabaw, Park
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Podwórko, Pola, Inne budynki

Mapa

Kontakt

Radosław Szoja

Radosław Szoja

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Telefon:
+48 516 355 990
E-mail:
radek@drhn.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Dr House Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą przy Dr Jana Piltza 21/1, 30-392 Kraków (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@drhn.pl… czytaj więcej